نصب پارتیشن تک جداره و دو جداره در صادقیه

پارتیشن یا دیوار جدا کننده یکی از پرکاربرد ترین ابزار در دنیای امروزه می باشد. سایت الو پارتیشن آماده ارائه خدمات در زمینه اجرا و نصب پارتیشن تک جداره و دو جداره در صادقیه می باشد. شما در هرکجای تهران , کرج , اندیشه , شهریار , ملارد یا فردیس و … که هستید می توانید با تماس با کارشناسان ما از پارتیشن های با کیفیت الو پارتیشن استفاده کنید.

شماره تماس : ۰۲۱۴۴۷۵۲۱۷۵

انواع پارتیشن بر اساس جنس و متریال عبارت اند از:

در ساخت پارتیشن اداری از متریال های گوناگونی استفاده می گردد.که هر پارتشن بسته به نوع مواد به کار رفته در آن نام گذاری شده است.

  • پارتیشن بندی شیشه ای
  • پارتیشن بندی MDF
  • پارتیشن بندی PVC
  • پارتیشن شیشه و MDF
  • پارتیشن ام دی اف با پروفیل آلومینیومی
  • پارتیشن شیشه ای با پروفیل آلومینیومی
  • پارتیشن شیشه ای

همان طور که از نام این پارتیشن مشخص است متریال اصلی به کار رفته در آن شیشه است.در پارتیشن اداری شیشه ای امکان استفاده از شیشه های مات شونده به جای شیشه های معمولی فضای مدرن کاری شما را کامل تر میکند.طراحی منحصر به فرد و نصب سریع و آسان از مهم ترین ویژگی های این نوع پارتیشن است.

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد. از تمامی انواع پارتیشن ارزان تر است. در رنگ ها و روکش های مختلفی می توانند ایجاد شوند. ساخت این پارتیشن ها کار دشواری نیست و از نظر وزنی بسیار سبک می باشند.

پارتیشن چوبی

در صورتی که بخواهید پارتیشن شما زیبایی بصری خاصی داشته باشد، می توانید از چوب راش در آن استفاده کنید. نوع PVC این محصول، دارای قیمت عالی و وزن بسیار سبک می باشد. تمیز کردن آن بسیار ساده است و با یک دستمال مرطوب به راحتی تمیز می شود.

پارتیشن اداری چوبی می‎تواند فضای محیطی انعطاف پذیرتری را برای کار، مطالعه و سایر فعالیت‎ ها ایجاد کنند. این پارتیشن ‎ها تعدادی از مزایا را ارائه می‎دهند که سرمایه گذاری مقرون به صرفه و کارآمد را ایجاد می‎کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *