نصب پارتیشن تک جداره و دو جداره در شهرک استقلال

الو پارتیشن آماده ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات در زمینه آموزش , اجرا و نصب پارتیشن تک جداره و دو جداره در شهرک استقلال به شما عزیزان می باشد. شما می توانید هم اکنون از طریق فرم تماس با ما , با کارشناسان الو پارتیشن تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره بگیرید. متخصصان ما همیشه در تلاشند تا بهترین کیفیت را با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهند. همین حالا با ما تماس بگیرید.

دیوایدر و جدا کننده و تقسیم کننده موقت که جزء سازه اصلی معماری نمی باشد را در معماری اصطلاحا پارتیشن می نامند که به کمک آن می توان از فضای مورد نظر بیش ترین و بهترین استفاده را کرد .

مثلا فضاهای بزرگ را میتوان به چند قسمت مختلف تقسیم بندی کرد که هر کدام عملکرد متفاوت خود را داشته باشند .

از پارتیشن بندی در انواع مکان های اداری, مسکونی و غیر مسکونی میتوان استفاده نمود و با تفکیک فضا چندین فضای کاربری طراحی و ایجاد کرد.

شماره تماس : ۰۲۱۴۴۷۵۲۱۷۵

نصب پارتیشن تک جداره و دو جداره در شهرک استقلال

پارتیشن بر چه اساسی انتخاب می‌شود؟

پارتیشن‌ ها با توجه به کاربری که فضا دارد و هدفی که محیط در استفاده از پارتیشن دارد، طراحی و در فضاهای داخلی استفاده می‌شوند.

به عنوان مثال: در یک محیط اداری، هدف تنها جدا‌کردن کارکنان از یکدیگر است. در این حالت از پارتیشن‌ های تک جداره با ارتفاع کوتاه استفاده می‌شود. که صرفا جداسازی را انجام می‌دهند.

اما اگر هدف از استفاده پارتیشن آکوستیک‌کردن محیط از سر و صدا است باید از پارتیشن‌ های دوجداره با ارتفاع بلند استفاده شود. تا محیط را به طور کامل پوشش دهد.

یا در یک محیط مسکونی استفاده از پارتیشن بیشتر جنبه دکوراتیو دارد. و در واحدهایی با متراژ کوچک نباید باعث کم‌شدن فضا شود.

شماره تماس : ۰۲۱۴۴۷۵۲۱۷۵

الو پارتیشن آماده ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات در زمینه آموزش , اجرا و نصب پارتیشن تک جداره و دو جداره در شهرک استقلال به شما عزیزان می باشد.

شما می توانید هم اکنون از طریق فرم تماس با ما , با کارشناسان الو پارتیشن تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

متخصصان ما همیشه در تلاشند تا بهترین کیفیت را با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهند. همین حالا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *