نصب پارتیشن تک جداره و دو جداره در شهر ری

شما می توانید هم اکنون از طریق الو پارتیشن اقدام به اجرا و نصب پارتیشن تک جداره و دو جداره در شهر ری کنید. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، دیواری کاربردی و قابل حمل که نقش جداکننده فضا را ایفا می‌کند، ساخته شد؛ که به آن پارتیشن می‌گویند. نصب و اجرای پارتیشن لازم است به دست افراد مجرب و متخصص در این زمینه انجام شود. شما می توانید اجرا و نصب پارتیشن تک جداره و دو جداره در شهر ری را به ما پسپارید.

نصب پارتیشن تک جداره و دو جداره در شهر ری

نصب پارتیشن تک جداره و دو جداره در شهر ری

پارتیشن های تک جداره به صورت قاب یک تکه و ایستاده طور هستند. این نوع پارتیشن از فریم و جداره های ام دی اف و شیشه تشکیل شده است که ابعاد آن ها می تواند طبق سلیقه مشتریان در ارتفاع کوتاه ، نیمه بلند ، بلند و تا ارتفاع سقف متغیر باشد .

ام دی افی که در این نوع از پارتیشن استفاده می شود بهتر است به صورت ۱۶ میلی متری باشد. این پارتیشن ها سبک وزن هستند و به راحتی جا به جا می شوند .

پارتیشن تک جداره ظاهری ساده دارد اما نسبت به پارتیشن های دوجداره تنوع کمتری دارند.

معمولا در این نوع پارتیشن استفاده از یراق آلاتی مانند پرده کرکره مرسوم نمی باشد اما با این حال ساخت فریم درب ها در این نوع پارتیشن به گونه ای است که تجهیزات قفل و یراق آلات را بتوان بر روی درب اجرا نمود.

قیمت پارتیشن نسبت به پارتیشن های دو جداره ارزان تر است. شیشه هایی که برای این نوع پارتیشن استفاده می شود، شیشه هایی با ضخامت ۶ میلی متری و به صورت ساده، تمام سند بلاست و یا سند بلاست راه مات است.

کاربرد اصلی پارتیشن دوجداره برای جلوگیری از مزاحمت های شنیداری و دیداری است ، در واقع به نوعی پارتیشن های دو جداره وظیفه عایق صوتی را بر بهتر عهده دارند .

با توجه به ویژگی های منحصر به فرد این نوع پارتیشن از جمله ایستایی، زیبایی و عایق صوتی و آکوستیک بودن ، عمدتا در پارتیشن دوجداره استفاده از شیشه های دوجداره مات به جای پنل یو پی وی سی توصیه می شود.

از آن گذشته پارتیشن های دو جداره برای نگه داشتن آن ها نیازی به استفاده از ستون نیست زیرا این نوع پارتیشن به اندازه کافی مقاوم بوده و استحکام آن ها باعث می شود بدون ستون هم روی زمین قرار گیرند. ضخامت این نوع پارتیشن حدودا ۱۲ سانتی متر می باشد.

پارتیشن دوجداره به شکل های کوتاه ، نیمه بلند ، بلند و هم چنین تا ارتفاع سقف وجود دارند.

ارتفاع پارتیشن ها به جریان گردشی هوا و عایق شدن از لحاظ صدا وابسته است .

شماره تماس : ۰۲۱۴۴۷۵۲۱۷۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *